osvetlenie kuchynskej linky - Svietidlá Dilight Bratislava

Dilight

Turbínová 1, 83104 Bratislava

výroba a predaj svietidiel

realizácia osvetlenia
kontakt svietidlá
svietidlá katalóg výrobca
0905 613 926
Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

katalóg

svetelné dná

účel a rozmery

Svetelné dno sa montuje do skriniek namiesto bežného dreveného dna. Svetelné dno plní funkciu bežného dna, zároveň ale poskytuje osvetlenie pracovnej plochy a vnútra skrinky.
Možné dĺžky sú od 20 do 150 cm, šírka podľa skrinky. Hrúbka je 39 mm. Svetelné dná nemajú žiadne viditeľné skrutkové spoje.


povrchové úpravy
Štandardne eloxovaný hliník (tzv.matná strieborná). Možný je ale aj svetlý alebo tmavý nerez.

svetelné zdroje

Štandardne sú svetelné dná dodávané so studenobielou žiarivkou. Je ale možné doobjednať teplú farbu svetla. V prípade vyšších nárokov na osvetlenie, doporučujeme zdroje LED, teplé, alebo studené. S LED je možné, aby svetelné dno s dĺžkou len 400 mm poskytlo vynikajúce pracovné osvetlenie, intenzitou na úrovni kancelárskeho osvetlenia. Je to vďaka tomu, že používame len špičkové výkonové LED a nie lacné čínske LED pásiky.

zapínanie

Štandardne je svetelné dno bez vypínača, t.j. vypínač musí byť v stene. Možnosť dodať s vypínačom, ktorého umiestnenie na svetelnom dne si môžete zvoliť. Takisto je možné zabudovať dotykový vypínač.


osadenie sklami
Svetelné dno je osadené dvomi matovanými akrylátovými sklami s hrúbkou 3 mm.

Používame akrylátové sklo, ktoré sa na prvý pohľad nedá rozoznať od pieskovaného skla.(c) Branislav Živica | aktualizované 11.10.2017
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky